Yasal Bilgiler

GİZLİLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ: Kiwa BCS Denetim ve Belgelendirme Hiz. Ltd. Şti., organizasyon ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden memnuniyet duymaktadır. Kapsamlı soru ve isteklerinizi yanıtlamak için, bazı kişisel bilgileri bize vermeniz talep edilebilir. Bu bilgileri sağlamak tamamen isteğe bağlıdır. Sitemize göndereceğiniz tüm bilgiler elektronik bir sunucuya gönderilir ve burada kaydedilir. Kişisel bilgileriniz gizli olarak ele alınacak ve üçüncü şahıslara yayınlanmayacaktır. Kişisel bilgilerinize erişim, bunların değiştirilmesi, kaldırılması konularında lütfen yukarıda belirtilen adresten bize ulaşın.

TELİF HAKKI: Telif hakkı 2013-2019 Kiwa BCS Denetim ve Belgelendirme Hiz. Ltd. Şti’ne aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesi ve onu oluşturan parçalar, sadece yazılı kısım değil, aynı zamanda ticari markalar, logolar, resim ve fotoğraflar, çizimler, ses, müzik ve veri tabanları yazarlarının özel mülkiyetidir. İçeriği doğru koruma hem de fikri mülkiyet korunması için diğer kanunlar kopyalamak tabidir. Web sitesinin tamamen yâda herhangi bir kısmının herhangi şekilde çoğaltımı, sunumda kullanımı, dağıtılması ve/veya kullanım yapılması aynı şekilde bunlara herhangi bir değişiklik yapılması, her ülkenin yasal ve düzenleyici hükümleri ve uluslararası anlaşmalar uyarınca yasaktır.

SORUMLULUK: Kiwa BCS’nin bu web sitesinde sunduğu bilgiler, olağanüstü titizlikle derlenmiştir ve sürekli olarak güncellenmektedir. Titiz kontrollere rağmen web sitesinde yer alan bilgiler bazı teknik veya yazılım hatalarından dolayı yanlışlıklar içerebilir. Bu nedenle Kiwa BCS burada sunulan bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Web sitesinde verilen bilgiler duyuru yapılmadan değiştirilebilir veya güncellenebilir. Ayrıca Kiwa BCS, bu sitede tanımladığı hizmetlerinde önceden haber vermeksizin dilediği anda düzenleme ve/veya değişiklik yapma hakkında sahiptir.
Kiwa BCS bu siteyle bağlantılı diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Ayrıca diğer web sitesi operatörleri adına veri gizliliği korunmasını sağlamak için de sorumlu tutulamaz.